Info/kontakt

Udebliver avisen
Både midtuge- og weekendaviserne bliver omdelt over 2 dage.

Har du ikke modtaget avisen så KLIK HER!
Kontaktoplysninger
Redaktion:
redaktion@hvidovreavis.dk

Niels Erik Madsen, Chefredaktør
nem@hvidovreavis.dk
Tlf: 2835 1287

Maibritt Garde, Bladchef
mg@hvidovreavis.dk
Tlf: 2835 1288

Ole Adrian Sørensen, Journalist
oas@hvidovreavis.dk
Tlf: 2835 1281

Sporten:
sport@hvidovreavis.dk

Erling Borgstrøm, Sportsjournalist
sport@hvidovreavis.dk
Tlf: 2835 1286

Administration
Kim Garde Madsen, Teknisk Redaktør
kim@hvidovreavis.dk
Tlf: 2835 1299

Rasmus Krøjen, Bogholder
rasmus@hvidovreavis.dk
Tlf: 2835 1283
Annonceafdelingen
annoncer@hvidovreavis.dk

Ole Mik, Annoncechef
ole@hvidovreavis.dk
Tlf: 2835 1291

Danny Hilkøb, Annoncekonsulent
danny@hvidovreavis.dk
Tlf: 2835 1289

Michael Mørch, Annoncekunsulent
mm@hvidovreavis.dk
Tlf: 2835 1290

Fotograf
Ole Mik, Fotograf
ole@hvidovreavis.dk
Tlf: 2835 1291

Anne-Mette Koch Mikkelsen, Fotograf
akm@hvidovreavis.dk
Tlf: 2835 1284

Ekspedition
Karsten Madsen
karsten@hvidovreavis.dk

Online annoncering:
Maj-Britt Hildebrandt - Key Account Manager
Tlf: 4590 8051
m.hildebrandt@pola.dk

Hvidovre Avis
Hvidovrevej 301
2650 Hvidovre

Tlf:: 3649 5555
Fax.: 3677 2555

Kontortid:
Mandag - fredag:
kl. 10.00 - 16.00
Lørdag: lukket
Deadlines
Hvidovre Avis: 

Alle annoncer:
fredag kl. 12.00
Prisliste
ANNONCER
Se flere